İmalat Alanımız

1960 yılında Ali UZUN tarafından Süleymaniye’de kurulan firmamız eksantrik preslerde muhtelif saçtan kemer tokaları, el feneri, fason pres baskı işleri yaparak ticaret hayatına atılmıştır.


1986 yılında firmamız Eyüp-Topçularda 1200 m2 alana sahip şuan ki fabrikamızı kurarak imalat alanında yeni bir sayfa açmanın temelini atmıştır. İmalatımız kapsamında bulunan 8 eksantrik, 10 adet 60 ton ve 250 ton hem tek, hem çift tesirli hidrolik presler muhtelif torna ve planyalar sistemi kurularak imalat gücümüzü arttırmış bulunmaktayız.

Her geçen gün güçlenerek ve yeniliklere uyarak artan malzeme isteklerini karşılamak amacıyla inşaat sektörüne de girmiş bulunmaktayız, bu vesile ile MEBER TEKNİK TESİSAT İNŞAAT MALZEMELERİ VE SAN. TİC.LTD. ŞTİ olarak kurduğumuz firmamız da ürün portföyümüz yalıtım uyumlu tesisat süzgeçleri, izolasyon uyumlu süzgeçler, balkon, teras süzgeçleri komple paslanmaz yer süzgeçleri paslanmaz ızgara ve kanalları, polimer ve plastik drenaj kanal ve su modülleri olarak projelerde yer almakta, imalat, pazarlama, satış ve satış sonrası destek sizlere hizmet vermektedir. İnşaat ve projelerinizde tesisat malzemeleri alanında üretimimizi farklı bir  vizyon ile sizlere hizmet ve destek olmak amacı ile büyümekte olan firmamız kaliteden doğruluk ve dürüstlükten asla taviz vermeden çalışmaya başarılarımızı sizler ile paylaşmaya karar verdik.

- Askeri alanda MKEK. G-3 piyade tüfekleri kurma kolu ön boruları alüminyum askeri su mataraları  imalatı.
- Otomotiv Alanında Hava ve yağ filtreleri ve Fren sistemleri imalatı
- Ev gereçleri Alanında çaydanlık, alüminyum veya Paslanmaz Tencereler ve tepsiler imalatı
- Yangın Güvenlik alanında 1.2.6.12 ve 50 Kg yangın tüpü ve yangın dolap gövde imalatları.
- İnşaat alanında yalıtım uyumlu tesisat süzgeçleri, yer süzgeçleri, komple paslanmaz süzgeçler paslanmaz ızgara ve kanallar, polimer kanallar, plastik kanallar, plastik ızgaralar, drenaj kanallar ve ızgaralar. Modüler  su  kanalları imalatları.

Saygılarımızla…


Yönetim Kurulu Başkanı
Fatih Uzun.